Přihlášení

Registrace je ZDARMA. Po kliknutí na tlačítko REGISTRACE stačí vyplnit jednoduchý registrační formulář. O aktivaci přístupu budete informováni naším týmem - heslo pro přístup do archivu, obdržíte na e-mail uvedený při registraci.

Pokud ještě registrováni nejste, můžete tak jednoduše učinit ZDE.

Možnosti registrace

  • On-line: Registrujte se kliknutím na políčko REGISTRACE
  • E-mailem: Můžete se zaregistrovat na e-mail registrace@solen.cz. Uveďte, prosím, jméno, příjmení, tituly, e-mailovou adresu, fakturační údaje a Vaše ČLK ID.

Hromadná registrace: Chcete-li registrovat více lékařů najednou, kontaktujte, prosím, paní Elišku Pančochovou na e-mail registrace@solen.cz, která Vám ráda pomůže. Ke každému lékaři je potřeba uvést jeho jméno, příjmení, tituly, e- mailovou adresu a ČLK ID. Na jeden e-mail není možné registrovat více uživatelů!

© Všechna práva vyhrazena kongrespneumologie.cz 2021

Vážená paní, pane, upozorňujeme Vás, že webové stránky, na které hodláte vstoupit, nejsou určeny široké veřejnosti, neboť obsahují odborné informace o léčivých přípravcích, včetně reklamních sdělení, vztahující se k léčivým přípravkům. Tyto informace a sdělení jsou určena výhradně odborníkům dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., tedy osobám oprávněným léčivé přípravky předepisovat nebo vydávat (dále jen odborník). Vezměte v potaz, že nejste­‑li odborník, vystavujete se riziku ohrožení svého zdraví, popřípadě i zdraví dalších osob, pokud byste získané informace nesprávně pochopil(a) či interpretoval(a), a to zejména reklamní sdělení, která mohou být součástí těchto stránek, či je využil(a) pro stanovení vlastní diagnózy nebo léčebného postupu, ať už ve vztahu k sobě osobně nebo ve vztahu k dalším osobám.

Prohlašuji

1. že jsem se s výše uvedeným poučením seznámil(a),
2. že jsem odborníkem ve smyslu zákona č. 40/1995 Sb. o regulaci reklamy v platném znění a jsem si vědom(a) rizik, kterým by se jiná osoba než odborník vstupem na tyto stránky vystavovala.

Pokud vaše prohlášení není pravdivé, upozorňujeme Vás, že se vystavujete riziku ohrožení svého zdraví, popřípadě i zdraví dalších osob.

crossmenuchevron-down