FAQ

Rádi bychom zaregistrovali větší počet účastníků najednou, je to možné?

Samozřejmě. Kontaktujte, prosím, paní Elišku Pančochovou na e-mail registrace@solen.cz, která s Vámi hromadnou registrace vyřeší. Ke každému lékaři je potřeba uvést jeho jméno, příjmení, tituly, e-mailovou adresu a ČLK ID. Na jeden e-mail není možné registrovat více uživatelů!

Kde najdu odkaz na archiv přednášek?

Archiv je dostupný na webové stránce www.vysilame.tv/pneumologie2021. Heslo pro přístup do archivu akce je stejné jako na živé vysílání. Pokud ještě nejste registrováni, nevadí, registrace je stále otevřená.

Bude obsah dostupný pouze v termínu akce?

Všechny přednášky naleznete až do konce května 2021 v archivu akce a můžete se k nim kdykoliv vrátit.

Bude akce akreditována pro lékaře dle Stavovského předpisu č. 16 ČLK i v on-line podobě?

Ano, všichni účastníci, kteří budou sledovat on-line stream odborného programu v termínu 16. 4. 2021 nebo zhlédnou odborný program v archivu akce, a to nejpozději do 31. 5. 2021, získají kredity do systému vzdělávání ČLK (certifikáty budou odeslány po uzavření archivu akce, nejpozději do 15. 6. 2021).

Kde najdu ČLK ID?

Prosíme, abyste při registraci uváděli své ČLK ID. Pokud své ČLK ID neznáte, můžete ho vyhledat ZDE. My pak zajistíme, aby vám byly zasloužené kredity připsány. Děkujeme za spolupráci!

Kdy bude dostupný odborný program v archivu akce?

Vzhledem k nutnosti přednášek po odvysílání upravit a znovu nahrát, bude archiv přístupný od středy 21. 4. 2021. Všechny přednášky bude v archivu možné zhlédnout až do konce května 2021. Certifikáty budou rozesílány po uzavření archivu, a to nejpozději do 15. 6. 2021 a získané kredity budou nahrány do systému ČLK.

© Všechna práva vyhrazena kongrespneumologie.cz 2021

Vážená paní, pane, upozorňujeme Vás, že webové stránky, na které hodláte vstoupit, nejsou určeny široké veřejnosti, neboť obsahují odborné informace o léčivých přípravcích, včetně reklamních sdělení, vztahující se k léčivým přípravkům. Tyto informace a sdělení jsou určena výhradně odborníkům dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., tedy osobám oprávněným léčivé přípravky předepisovat nebo vydávat (dále jen odborník). Vezměte v potaz, že nejste­‑li odborník, vystavujete se riziku ohrožení svého zdraví, popřípadě i zdraví dalších osob, pokud byste získané informace nesprávně pochopil(a) či interpretoval(a), a to zejména reklamní sdělení, která mohou být součástí těchto stránek, či je využil(a) pro stanovení vlastní diagnózy nebo léčebného postupu, ať už ve vztahu k sobě osobně nebo ve vztahu k dalším osobám.

Prohlašuji

1. že jsem se s výše uvedeným poučením seznámil(a),
2. že jsem odborníkem ve smyslu zákona č. 40/1995 Sb. o regulaci reklamy v platném znění a jsem si vědom(a) rizik, kterým by se jiná osoba než odborník vstupem na tyto stránky vystavovala.

Pokud vaše prohlášení není pravdivé, upozorňujeme Vás, že se vystavujete riziku ohrožení svého zdraví, popřípadě i zdraví dalších osob.

crossmenuchevron-down